LOSKA-EDUKACJA I SZTUKA | Warsztaty - Loska - Pracownia - Za Buczyną - Mazańcowice
Warsztaty w pracowni Za Buczyną Agnieszki Loski. Zamów unikalną ceramikę i autorską biżuterię. Zapisz się na warsztaty artystyczne Spotkania Działania.
Warsztaty
15761
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15761,theme-bridge,cookies-not-set,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,overlapping_content,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
Warsztaty - ceramika - Za Buczyną - pracownia
                                                                                                
                                                                                                

SPOTKANIA DZIAŁANIA - WARSZTATY

Loska Art - warsztaty - za buczyną - artystyczne - liść

Warsztaty dla

MAŁYCH DZIECI

W prowadzonych przeze mnie warsztatach wykorzystuję naturalną u dzieci ciekawość i chęć
zabawy. Podczas zajęć dzieci eksperymentują w zakresie technik plastycznych, ucząc się
wyrażać emocje i odbierać świat wszystkimi zmysłami. Ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową i
sprawność manualną. Rozwijają się poprzez bezpośrednie doświadczanie, samodzielne
poszukiwanie odpowiedzi, pracę zespołową i poleganie na sobie.
Jeśli pozwalają na to warunki atmosferyczne, warsztaty odbywają się w plenerze.

Zajęcia prowadzę w grupach od 4 do  10 dzieci. Trwają one 45 minut. Zapraszam również dzieci przewlekle chore i niepełnosprawne. Poznaj zasady

pracownia, za buczyną, ceramika, biżuteria, na zamówienie, warsztaty, artystyczne, spotkania działania
Loska Art - warsztaty - za buczyną - artystyczne - liść

Warsztaty dla

DOJRZAŁYCH DO SZTUKI

Te warsztaty proponuję dorosłym, którzy czują potrzebę artystycznego rozwoju, a nie mieli możliwości lub czasu na spotkanie ze sztuką bądź też chcą kontynuować edukację. Szukają sposobu na odprężenie, wyrażenie siebie, zmianę perspektywy, chcą poszerzyć percepcję i wyobraźnię, wyjść poza schematy myślowe, przywrócić moc zmysłom. 

W pracowni ZA BUCZYNĄ warsztaty trwają 2 godziny zegarowe. Pracujemy w grupach od 6 do 12 osób.  W domach kultury, podczas festiwali, imprez kulturalnych, a także  firmowych eventów i wyjazdów integracyjnych grupy mogą być większe, a czas warsztatów dowolny  Poznaj zasady.

Loska Art - warsztaty - za buczyną - artystyczne - liść

Warsztaty dla

MAŁYCH I DUŻYCH

Zapraszam na wspólne zajęcia również dzieci, młodzież i dorosłych. Warsztaty kształtują  osobowości młodych ludzi, którzy poprzez działania artystyczne  poznają siebie, zyskują umiejętność  interpretacji stanów i przeżyć emocjonalnych, zaczynają pozytywne postrzegać własne ciało. Starsi uczestnicy mogą przypomnieć sobie czasy dzieciństwa, kiedy wszystko było możliwe, rozwinąć skrzydła  wyobraźni, zarazić się młodzieńczą radością. Dobra, kreatywna zabawa – gwarantowana!

Warsztaty prowadzę w grupach do 12 osób. Każde trwają 2 godziny zegarowe. Poznaj zasady

Loska Art - warsztaty - za buczyną - artystyczne - liść

Warsztaty dla

RODZIN

Zwolnij… Najcenniejszym darem dla Twojej rodziny jest czas spędzony razem, w atmosferze spokoju i radości. Warsztaty rodzinne, które prowadzę, służą zacieśnianiu więzi, budowaniu bliskości i zaufania między dziećmi a opiekunami. Podczas artystycznych działań wszyscy współpracują. Dzieci czują się bezpieczne, ważne i doceniane. Rodzice – potrzebni i mądrzy:) Warsztaty rozwijają kreatywne myślenie, umiejętności plastyczne i społeczno-emocjonalne.

Warsztaty prowadzę w pracowni ZA BUCZYNĄ lub w plenerze. Czas ich trwania zależy od ustaleń z grupą.   Poznaj zasady

Loska Art - warsztaty - za buczyną - artystyczne - liść

Co

ZYSKASZ

 • DOTKNIĘCIE SZTUKI
  • NAUKA RÓŻNYCH TECHNIK PLASTYCZNYCH
  • POSZERZANIE WIEDZY O SZTUCE
  • SWOBODA EKSPERYMENTOWANIA
  • UWOLNIENIE OD NAPIĘCIA I STRESU

 • TERAPIA SZTUKĄ:
  • KORZYSTANIE Z WIELU NARZĘDZI I MATERIAŁÓW
  • RADOŚĆ TWORZENIA W ATMOSFERZE AKCEPTACJI
  • STYMULACJA WSZYSTKICH ZMYSŁÓW
  • ROZWÓJ WYOBRAŹNI, INTELEKTU

Loska Art - warsztaty - za buczyną - artystyczne - liść

OPINIE O WARSZTATACH

Loska_MagdaKaczynska

MAGDA KACZYŃSKA

Za Buczyną to miejsce magiczne. Z pracowni, w której centrum stoi rozłożysty stół, rozciąga się widok na ukwiecony ogród, dalej na łąki i buczynowy las. W oddali migoczą światła miasta. Chce się tu być. Dotykać emanującej ciepłem gliny, sięgać po pędzel, pleść wianki… rozmawiać. Agnieszko, dziękuję.

Loska_IwonaRolnik

IWONA ROLNIK

Od dziecka lubiłam zajęcia plastyczne, rysunek, robótki ręczne.W późniejszym życiu zabrakło mi czasu, żeby się tym zajmować. Dopiero niedawno, kiedy dzieci „wyszły” z domu zaczęłam mieć więcej wolnych chwil  na jakieś hobby.
Agnieszka zaprosiła mnie na warsztaty. W domowej atmosferze, przy herbatce i pysznym cieście rozmawiamy, śmiejemy się no i robimy piękne przedmioty, poznajemy ciekawe techniki. Potem te „dzieła” zdobią nasze domy i długo jeszcze cieszą oko. Chwile spędzone w Pracowni Za Buczyną są dla mnie odskocznią od codzienności i powrotem do młodzieńczych niespełnionych marzeń o tworzeniu swojej małej sztuki.

Loska_MalgosiaRybicka

MAŁGOSIA RYBICKA

Na warsztaty do Agusi chodzę od lat. To magiczna osoba i magiczne miejsce. Będąc tam, zapominam o mojej codzienności, która pędzi i pędzi. Zwłaszcza latem i wiosną, kiedy warsztaty są w ogrodzie, mam wrażenie, że przenoszę się do „Tajemniczego ogrodu” – to była ukochana książka mojego dzieciństwa. Polecam wszystkim, którzy chcą zatrzymać się na chwilę i dać wyraz talentom, które przecież drzemią w każdym z nas.