warsztaty

Warsztaty integracyjne dla firm

W Pracowni Za Buczyną prowadzimy spotkania integracyjne dla pracowników firm. Celem warsztatów jest zacieśnienie więzi poprzez działania twórcze, wymiana doświadczeń oraz kreatywne spojrzenie na własny rozwój. Kontakt z naturą, nowe spojrzenie na prace w zespole i współpraca to najważniejsze cele warsztatów twórczych w czasie których uczestnicy wykonują dzieła artystyczne według własnego projektu, uczą się nowych technik artystycznej wypowiedzi i poznają tajniki rękodzieła. Zajęcia przebiegają w procesie self experience, który jest formą inspiracji do nowych, niestandardowych działań na rzecz firmy.

Czas trwania: 4 godz.
Koszt: 180 zł/brutto/os., prowadzący zapewnia materiały i poczęstunek (napoje + ciasto)
Termin: do ustalenia
Uczestnicy: min. 5 – maks. 9 osób
Miejsce: Pracownia za Buczyną

warsztaty

Warsztaty ceramiczne dla firm

To propozycja zajęć dla pracowników na dzień otwarty w firmie. Poznają tradycję wytwarzania naczyń glinianych, na zajęciach z instruktorem uczą się technik konstrukcyjnych stosowanych w ceramice i wykonują według własnego projektu obiekt ceramiczny. Prace są przewożone do Pracowni Za Buczyną i tam poddawane obróbce. Szkliwione i wypalane w dwóch wypałach w profesjonalnym piecu.

Czas trwania: 1,5 – 2 godz. /godzina rozpoczęcia do ustalenia
Koszt: 80 zł/brutto/os. (koszt materiału, I wypał); dodatkowo 25 zł (szkliwienie, II wypał) – według ustaleń
Termin: do ustalenia
Ilość osób: min. 12 os. – maks.25 os.
Miejsce: siedziba firmy, sala z krzesłami dla proponowanej liczby osób

Cykl wykonania prac to: suszenie prac ok.7 dni, wypał pierwszy, szkliwienie* według zlecenia uczestników, wypał drugi. Prace do odbioru po ok. dwóch tygodniach od wykonania ich na warsztatach.

Shopping Cart