„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”. 
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
LOSKA-EDUKACJA I SZTUKA | Kursy tematyczne - Pracownia Za Buczyną - Mazańcowice - Loska
Kursy tematyczne w Pracowni Za Buczyną Agnieszki Loski w Mazańcowicach. Warszttay ceramiczne dla dorosłych oraz zajęcia artystyczne dla dzieci.
kursy tematyczne
18127
page-template-default,page,page-id-18127,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,overlapping_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
Loska Art - warsztaty - za buczyną - artystyczne - liść

Warsztaty

u klienta

loska-miseczki

Warsztaty ceramiczne dla przedszkoli

Prowadzimy zajęcia dla dzieci przedszkolnych do wybranego tematu.

W czasie zajęć dzieci rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię. Spotkanie z ekologicznym materiałem jakim jest glina uczy szacunku dla przyrody. Warsztaty to zabawa, eksperyment i nowe doświadczenie. Ceramika daje możliwość odkrycia pokładów twórczości drzemiących w każdym dziecku.

Czas trwania: 45 min.
Ilość osób: 25 dzieci
Cena warsztatu: 17 zł/brutto/os. (cena obejmuje materiały, dwa wypały prac)
Miejsce: siedziba przedszkola

loska-warsztat

Warsztaty artystyczne dla seniorów

Zajęcia twórcze dla seniorów to propozycja warsztatów mających na celu aktywizację osób starszych. Proponowane działania artystyczne obejmują prowadzone w poprzednich latach zajęcia w ramach programu unijnego ASOS „A nam się chce” dla grup zainteresowanych seniorów w Bielsku-Białej. Zajęcia dostosowane są do wieku i zainteresowań uczestników obejmują warsztaty ceramiczne, malarstwo na szkle, zajęcia florystyczne, aranżację stołu i inne.

Czas trwania: 2x 60 min..
Ilość osób: 10-12 osó
Cena warsztatu: 30 zł brutto/os. (cena obejmuje materiały)
Miejsce: siedziba klubu