„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”. 
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
LOSKA-EDUKACJA I SZTUKA | Kursy jednodniowe - biżuteria - ceramika - Pracownia Za Buczyną - Loska
Kursy jednodniowe w Pracowni Za Buczyną Agnieszki Loski w Mazańcowicach. Warsztaty z zakresu podstawowych technik tworzenia biżuterii, pracy techniką papieru czerpanego, nauka zdobienia farbami naszkliwnymi.
kursy jednodniowe
18125
page-template-default,page,page-id-18125,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,overlapping_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
Loska Art - warsztaty - za buczyną - artystyczne - liść

Kursy

jednodniowe

loska-bizuteria

Biżuteria – podstawy technik

Wykonasz z gotowych elementów 2 długie naszyjniki:  w stylu boho i z ceramiczną kulą z chwostem. Poznasz podstawowe techniki organizacji, projektowania i planowania warsztatu biżuteryjnego, dowiesz się jak wykonać  modne ozdoby na szyję,  gdzie najlepiej zrobić zaopatrzenie i na co zwrócić uwagę przy zakupie półfabrykatów.

Czas trwania: 17.00 – 20.00
Koszt: 100 zł (4 x 45 min., wraz z materiałami)
Termin: do ustalenia
Uczestnicy: 4 – 6 osób

loska-filizanki

Ceramika – farby naszkliwne

W czasie zajęć poznasz technikę barwienia wypalonej ceramiki farbami naszkliwnymi. Wykonasz dekorację na fajansie, jak również na użytkowej formie płaskiej i przestrzennej. Twoja praca wypalona zostanie w temperaturze 830 st. W ten sposób farba  wtopi się w szkliwo. Zostanie dobrze  utrwalona i zabezpieczona przed zniszczeniem.

Czas trwania: 17.00 – 18.30
Koszt: 80 zł (2 x 45 min., wraz z materiałami)
Termin: do ustalenia
Uczestnicy: 4 – 6 osób

loska-warsztaty

Papier – czerpany z roślin

Wykonasz pracę z papieru czerpanego z roślin – chwastów, traw i liści,  dając im „drugie życie”, tym razem  w  formie artystycznej. Poznasz dawną wschodnią technikę przetwarzania roślin, przynoszącą wiele radości, zadowolenia i  inspirującą do tworzenia nowych obiektów . Dowiesz się również, jak toczyła się historia papieru.

Czas trwania: 17.00 – 20.00
Koszt: 100 zł (4 x 45 min., wraz z materiałami)
Termin: do ustalenia
Uczestnicy: 4 – 6 osób