„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”. 
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
LOSKA-EDUKACJA I SZTUKA | Regulamin - Warsztaty - Loska - Pracownia Za Buczyną - Mazańcowice - Bielsko-Biała
Regulamin warsztatów artystycznych dla dzieci, młodzieży, dorosłych prowadzonych wpracowni Za Buczyną w Mazańcowicach w Bielsku-Białej.
regulamin, Za Buczyną, Loska, ceramika, biżuteria, artystyczna, warsztaty, Mazańcowice, Bielsko-Biała
15815
page-template-default,page,page-id-15815,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
Loska Art - warsztaty - za buczyną - artystyczne - liść

ZAJĘCIA W PRACOWNI ZA BUCZYNĄ

Warsztaty dla dzieci i rodzinne

Oferta warsztatów jest skierowana do dzieci w wieku od 3 lat. Dzieci młodsze mogą wziąć udział w warsztatach rodzinnych.
Poziom zajęć, jak też ich tematyka, są dopasowane do wieku dzieci. Grupy liczą od 4 do 10 osób. Każde dziecko otoczone jest opieką. Warsztaty dla małych dzieci trwają 45 minut.

Zajęcia praktyczne poprzedza krótkie wprowadzenie teoretyczne. Dostarczam wszelkie materiały – posiadające odpowiednie certyfikaty – niezbędne do realizacji zajęć oraz, w przypadku warsztatów ceramicznych, zapewniam końcowy wypał. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć w szkołach, przedszkolach i innych placówkach edukacyjnych. Młodzi artyści mogą zabrać swoje prace do domu.

Zajęcia dla zorganizowanych grup dzieci prowadzę w szkołach, przedszkolach, domach kultury na terenie Bielska-Białej i okolic.

Warsztaty dla dorosłych

Warsztaty dla dorosłych trwają 2 godziny zegarowe. W pracowni ZA BUCZYNĄ odbywają się w grupach do 12 osób, by każdy uczestnik mógł otrzymać odpowiednią opiekę artystyczną. Zajęcia w domach kultury, podczas fesiwali, eventów firowych i wyjazdów integracyjnych mogą odbywać się w większych grupach.

Zajęcia praktyczne poprzedza krótkie wprowadzenie teoretyczne. Dostarczam wszelkie materiały – posiadające odpowiednie certyfikaty – niezbędne do realizacji zajęć oraz, w przypadku warsztatów ceramicznych, zapewniam końcowy wypał.

Serdecznie zapraszam:
dzieci,
osoby dorosłe w każdym wieku,
klientów biznesowych,
osoby przewlekle chore lub niepełnosprawne.