„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”. 
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
LOSKA-EDUKACJA I SZTUKA | Kursy wieloetapowe - Pracownia za Buczyną - Loska
Kursy wieloetapowe w Pracowni za Buczyną Agnieszki Loski w Mazańcowicach. Warsztaty artystyczne: ceramika - masa lejna, ceramika - biżuteria, biżuteria z porcelany.
kursy wieloetapowe
18129
page-template-default,page,page-id-18129,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,overlapping_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
Loska Art - warsztaty - za buczyną - artystyczne - liść

Oferta

biznesowa

Loska_warsztaty

Warsztaty integracyjne dla firm

W Pracowni Za Buczyną prowadzimy spotkania integracyjne dla pracowników firm. Celem warsztatów jest zacieśnienie więzi poprzez działania twórcze, wymiana doświadczeń oraz kreatywne spojrzenie na własny rozwój. Kontakt z naturą, nowe spojrzenie na prace w zespole i współpraca to najważniejsze cele warsztatów twórczych w czasie których uczestnicy wykonują dzieła artystyczne według własnego projektu, uczą się nowych technik artystycznej wypowiedzi i poznają tajniki rękodzieła. Zajęcia przebiegają w procesie self experience, który jest formą inspiracji do nowych, niestandardowych działań na rzecz firmy.

Czas trwania: 4 godz.
Koszt: : 140 zł/netto, prowadzący zapewnia materiały i poczęstunek (napoje + ciasto)
Termin: do ustalenia
Uczestnicy: min. 5 – maks. 9 osób
Miejsce: Pracownia za Buczyną

loska-miseczka

Warsztaty ceramiczne dla firm

To propozycja zajęć dla pracowników na dzień otwarty w firmie. Poznają tradycję wytwarzania naczyń glinianych, na zajęciach z instruktorem uczą się technik konstrukcyjnych stosowanych w ceramice i wykonują według własnego projektu obiekt ceramiczny. Prace są przewożone do Pracowni Za Buczyną i tam poddawane obróbce. Szkliwione i wypalane w dwóch wypałach w profesjonalnym piecu.

Czas trwania: 1,5 – 2 godz. /godzina rozpoczęcia do ustalenia
Koszt: 50 zł/brutto/os.
Termin: do ustalenia
Ilość osób: min.12os. – max.25 os.
Miejsce: siedziba firmy, sala z krzesłami dla proponowanej liczby osób

Cykl wykonania prac to: suszenie prac ok.7 dni, wypał pierwszy, szkliwienie* według zlecenia uczestników, wypał drugi. Prace do odbioru po ok. dwóch tygodniach od wykonania ich na warsztatach.