„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”. 
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
LOSKA-EDUKACJA I SZTUKA | Galeria - Loska - Ceramika Artystyczna - Za Buczyną - Mazańcowice
Ceramika artystyczna za zamówienie autorstwa Agnieszki Loski z pracowni Za Buczyną. Ceramika kuchenna, łazienkowa, dekoracyjna, rzeźby, ceremonia brzucho mamy.
galeria, ceramika artystyczna, Za Buczyną, Mazańcowice, misy, patery, lampiony, rzeźby
15682
page-template-default,page,page-id-15682,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,overlapping_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
  • All
  • Ceramika
  • Wydarzenia
  • Biżuteria
  • Warsztaty

Zapraszam do mojej galerii ceramiki i biżuterii artystycznej. Każdy przedmiot, który wykonuję jest niepowtarzalny, jedyny, unikatowy. Chętnie projektuję ceramikę, talerze, misy, zegary, dzbany, rzeźby,  jak też wisiory, kolczyki, bransolety, na zamówienie. Wierzę, że tworzone przeze mnie przedmioty cieszą oko i serce, dzięki czemu mogą być wspaniałymi prezentami, również świątecznymi.