„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”. 
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Cel operacji: Sprawne wdrażanie LSR, w tym realizacja Planu Komunikacji. Przewidywane wyniki operacji: finansowy postęp we wdrażaniu LSR.
LOSKA-EDUKACJA I SZTUKA | Anioły Bożego Narodzenia - Warsztaty Ceramiczne - Bielsko
Anioły Bożego Narodzenia... stworzone przez dzieci. Zapraszam na warsztaty ceramiczne do pracowni Agnieszki Loski Za Buczyną.
Anioły Bożego Narodzenia, warsztaty
18361
post-template-default,single,single-post,postid-18361,single-format-standard,cookies-not-set,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,overlapping_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Anioły… Bożego Narodzenia

Anioły Bożego Narodzenia

Anioły… Bożego Narodzenia

Anioły…

 

Anioły dobrych uczynków, miłości, pojednania, wdzięczności, pokory, spełnienia.

Anioły pańskie…otaczają opieką, strzegą ode złego, prowadzą w ciemności, niosą dobrą nowinę. Wysłannicy niebios, czyste istoty, duchowe byty, eter.

Kim są we współczesnym świecie?

Radosnym posążkiem hemafrodyty w białej sukience? Wielkie skrzydła, błogie spojrzenie doskonale sprzedaje każdy produkt. W świecie komercji pojawiają się wszędzie. Jakie jest ich miejsce w naszej codzienności?

Niedawno prowadziłam zajęcia w szkole:  Anioł Dobrej Wiadomości.

Tworzony był przez zafascynowane tematem dzieciaki. Na bogato, subtelnie, z pazurem. Wyobraźnia, każdy niósł wiadomość dla innych, z którymi na co dzień spędzają wiele godzin. Rozmowy, sprzeczki, zabawy, wiedza nie tylko przekazywana przez starszych. Wspólnota, zaufanie, zrozumienie. W świecie, którym wielu pragnie nas dzielić, dziecięce anioły niosą czysty przekaz, dążenia do pojednania, zaufanie i wiarę, że przyszłość przyniesie dobro i miłość. Jeden z fryzurą punka uśmiechał się zawadiacko.

A jak wygląda Anioł Bożego Narodzenia?

 

 

Zobacz również>

 

Zapraszam do sklepu z moją autorską biżuterią>